بروز رسانی کووید-19درخانه بمانید و نکات بهداشتی را رعایت کنید.

کارواش

دستگاه کارواش صنعتی چیست و چه کاربردی دارد ؟

دستگاه کارواش صنعتی چیست ؟

به دستگاه واترجتی که کارآیی آن در محیط های صنعتی است به اصطلاح carwash صنعتی گفته می شود.

هر دستگاه کارواش صنعتی از دو تکه پمپ که به صورت پیستونی است و یک تکه دیگر به نام الکتروموتور ساخته شده است.

در کارواش های صنعتی تک فاز از الکتروموتور تک فاز برای قسمت های پمپ پیستونی دستگاه استفاده شده است که قادر است ۱۰۰ بار را ایجاد کند.و در carwash های سه فاز از التروموتور

های سه فاز که قادراند فشاری با قدرت بیشتر از ۱۰۰ بار را ایجاد کنند.

انواع نازل کارواش صنعتی

جریان آب فشار قوی از نازل واترجت خارج می شود که این نازل در انواع گوناگون موجود می باشد.

نازل های تخت، دوار، سوزنی و نازل زمین شوی از پر کاربردترین نازل های یک واترجت هستند که کاربران با توجه به وضعیت سطح مورد نظر انتخاب می کنند.

نازل های تخت دارای زاویه های مختلفی هستند و هر چه اندازه زاویه بیشتر باشد فشار کمتر شده و مقدار بیشتری از سطح تمیز می شود.

مشخصه های کلیدی دستگاه کارواش صنعتی

در یک شوینده فشار قوی، فشار و دبی دو مشخصه اصلی دستگاه بوده و تعیین کننده میزان توانایی دستگاه واترجت در از بین بردن آلودگی ها می باشند.

با بیشتر شدن فشار آب خروجی قدرت دستگاه واتر جت در حذف آلودگی افزایش می یابد و افزایش نرخ جریان (دبی) نیز سبب بالا رفتن سرعت عملیات شستشو و نظافت می شود.

دستگاه های carwash صنعتی بسته به میزان فشار و دبی در انواع مختلف و مدل های متنوع از رده های خانگی گرفته تا دستگاه هایی در سطح تجاری و صنعتی و فوق فشار قوی تولید شده

اند که این تنوع امکان استفاده از کارواش صنعتی را در محیط های گوناگون جهت رفع نیازهای مختلف مشتریان به وجود می آورد.

 مزایای استفاده از دستگاه کارواش صنعتی

شوینده فشار قوی یک ابزار کارآمد و ایمن بوده و کاربر با اطمینان و ایمنی کامل می تواند دستگاه را به کار گیرد؛ علاوه بر این رده های گوناگون دستگاه های carwash صنعتی آلودگی، جرم

کارواش خانگی

کارواش خانگی یا واترجت دستگاهی است که آب را با فشار بسیار بالا با استفاده از نازل روی سطح می‌پاشد. آبی که با فشار بالا از نازل خارج می‌شود جرم و آلودگی سطح را به خوبی پاک می‌کند و عملیات شستشو و نظافت را در زمان و با هزینه‌ای بسیار کمتر انجام می‌دهد.

استفاده از این دستگاه با داشتن کارایی بسیار بالا تنها به مصارف صنعتی محدود نمی‌شود بلکه از آن در مصارف خانگی هم استفاده می‌شود. با استفاده از این دستگاه می‌توانید حیاط، دیوار، نمای ساختمان، ماشین، دوچرخه، سنگ فرش، پله و راهرو، استخر، باغ و باغچه را به آسانی تمیز کرد.

اجزای تشکیل دهنده

قدرت

قدرت موتور نشان دهنده میزان حجم، فشار آب و توان موتور است.

توان موتور

موتور وظیفه پمپاژ آب را برعهده داشته و توان بیشتر موتور یعنی قدرت پمپاژ بیشتر اما باید این نکته را مدنظر قرار دهید که هرچه توان موتور بیشتر باشد، مصرف انرژی و هزینه برق هم افزایش می‌یابد. بنابراین با توجه به این نکات باید دستگاه خود را انتخاب کنید.

حجم آب خروجی

حداکثر میزان جریان خروجی آب در یک دقیقه را دبی می‌گویند. هرچه دبی بیشتر باشد قدرت و توان دستگاه برای شستشو بیشتر است.

فشار آب خروجی

فشار آب خروجی با قدرت پاک کنندگی دستگاه رابطه مستقیم دارد و هرچه فشار آن بیشتر باشد توانایی آن در تمیزی سطوح و رسوبات بیشتر است.

حداکثر گرمای آب

استفاده از آب گرم زمان شستشو را به طرز چشمگیری کاهش داده و مواد شوینده در حضور آب گرم عملکرد بهتری نشان می‌دهد.

وزن دستگاه

بیشتر کارواش‌های خانگی قابل حمل است. در انتخاب دستگاه دقت لازم را داشته باشید که چرخ‌ها کیفیت مناسبی داشته باشند و قابلیت تحمل وزن دستگاه را داشته باشند.

نازل

نازل تنظیم کننده عرض آب خروجی بوده و با استفاده از آن به راحتی می‌توان میزان آب خروجی و فشار را کم یا زیاد کرد. به این ترتیب می‌توانید برای از بین بردن جرم و آلودگی میزان آب خروجی را کاهش دهید تا قدرت پاک کنندگی بیشتر شود و در مواردی که سطوح آسیب‌پذیر هستند می‌توانید میزان آب خروجی را بیشتر کنید تا فشار آب کمتر شده و آسیبی به سطوح وارد نشود.

ما پیدا کردیم 6 محصول موجود برای شما

برند:
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare